Veel schade bij frontale botsing tussen twee auto’s op de Bobeldijk in Berkhout: Bestuurders ongedeerd gebleven 

BERKHOUT – Vrijdagavond 10 november omstreeks 18.30 heeft er op de Bobeldijk in Berkhout een frontale aanrijding plaatsgevonden tussen een personenauto en een bestelbusje. 

Binnenbocht De bestuurder van de bestelbus nam in een bocht de binnenbocht en zag daarbij de andere bestuurster over het hoofd waarna beide frontaal op elkaar klapte. Beiden bestuurders raakte wonderwel gezien de impact van het ongeval niet gewond. 

Veel schade Door het ongeval raakte beiden voertuigen zwaar beschadigd. Deze zijn dan ook afgesleept door twee bergingsbedrijven. De weg was enige tijd afgesloten voor al het verkeer.

Fotografie: RVP Media

LAATSTE NIEUWS IN JE MAILBOX

ABONNEER JE OP ONZE NIEUWSBRIEF EN KRIJG AUTOMATISCH EEN MAILTJE BIJ NIEUWS

We sturen je geen spam!
1 mail per dag met de berichten van de laatste 24 uur.
Lees ons privacybeleid voor meer informatie.