Gladheid zorgt voor een groot aantal verkeersongevallen in de regio West-Friesland

BERKHOUT – Zaterdagochtend 2 december zijn een groot aantal automobilisten verrast door de gladheid. Rond 06.20 uur sloeg een auto over de kop op de Venneweg in Berkhout nadat de auto door de gladheid in de slipt was geraakt. De chauffeur kwam er met lichte verwondingen vanaf. Om 06.30 uur raakte een auto van de Westfriesedijk (N239) in Aartswoud.

Ongelukken Twisk, Andijk en Grootschermer
Rond 07.00 uur raakte een auto van de weg in Twisk. Hier viel één gewonde. Rond 08.00 uur gebeurde een ongeluk op de Dijkweg in Andijk. Hier bleef het bij materiële schade. In Grootschemer op de Meerdijk slipt rond 08.10 uur een auto en deze gleed de sloot in.

Ongelukken Hoorn, Berkhout, Bobeldijk
Rond 08.30 uur ontstond schade op de Berkhouterweg in Hoorn nadat een auto was geslipt. Rond 08.40 uur gebeurde en ongeluk op de Veldhuizerweg in Berkhout. Ook hier alleen schade. Rond 08.50 uur viel een gewonde op de Bobeldijk in Bobeldijk bij een ongeluk.

Berkhout en Wervershoof
Rond 08.40 uur slipt een auto op De Hulk in Berkhout. Hier geen gewonden. Rond 10.20 uur raakte een auto te water langs de Vok Koomenweg in Wervershoof. Ook hier veel schade maar geen gewonde. Vele voertuigen zijn afgesleept door diverse bergingsbedrijven.

( Foto Politie NHN)