ANDIJK – Een dronken fietser kwam donderdagmiddag rond 13.00 uur ten val op het fietspad van de Veilingweg in Andijk. Een jongetje kwam met zijn fiets aangereden over het fietspad en wou naar de Gedupteerde Laanweg oversteken. De jongen lette teveel op de gevallen fietser en werd geschept door een automobilist. De jonge fietser kwam door de aanrijding met de auto ten val. De politie en ambulancedienst werden met spoed gealarmeerd. De hulpdiensten waren snel ter plaatse. Zij ontfermden zich over de beide gewonden. De jongen die schept was door de automobilist werd per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. De dronken fietser werd ter plaatse door de ambulancedienst behandeld. De beiden fietsen raakte licht beschadigd.

Foto’s: Wesley Boots