HOOGKARSPEL – Woensdagmiddag 23 juli vond een verkeersongeval plaats op de kruising Kerspelweg met De Gouw in Hoogkarspel. Twee voertuigen, waren hier net als afgelopen zaterdag 19 juli, met elkaar in botsing gekomen op de polderkruising in Hoogkarspel. De grijze personenauto reed over de Kerspelweg toen de bestuurder van een bestelbus even na 12.30 uur wilde oversteken vanaf De Gouw.
Over het hoofd gezien De mannelijke bestuurder van de bus zag daarbij de vrouwelijke bestuurster met haar grijze auto over het hoofd waarna de bestelbus in de zijkant van de auto botste. De personenauto raakte daardoor in de slip en kwam achterstevoren in de sloot tot stilstand. Diverse hulpdiensten kwamen na de melding ter plaatse. Beide bestuurders bleken uiteindelijk niet gewond te zijn geraakt.
Veel schade Wel raakte de beide voertuigen zwaar beschadigd door het ongeval. Bergingsbedrijf Rood kwam heeft de auto doormiddel van een kraan uit de sloot getakeld en samen met de bestelbus afgesleept. Een rijbaan van de Kerspelweg was tijdelijk afgesloten geweest voor het verkeer. De politie heeft de aanrijding in onderzoek.
(Het verkeersongeval woensdagmiddag in de polder van Hoogkarspel)