Flink wat ongelukken door gladheid op de Westfrisiaweg (N307): Vooral veel blikschade 

HOOGKARSPEL – Donderdagochtend 21 november rond 07.30 uur zijn meerdere auto’s van de weg geraakt op de Westfrisiaweg (N307). De ongelukken gebeurde tussen de Voetakkers Lutjebroek en de Rijweg Zwaag. Op de (N307) bij Hoogkarspel kwam een bestuurder op zijn kop in het water terecht.

Licht gewond De bestuurder kon zelf het voertuig verlaten en werd in de ambulance behandeld. Twee auto’s botste iets later met elkaar op de (N307) vlakbij de auto te water. De ambulancedienst heeft de betrokkenen behandeld.

Veel voertuigen afgesleept Op het viaduct van de Voetakkers kwam een auto in de vangrail. En bij Westwoud kwam een auto in sloot terecht. De hulpdiensten hebben de betrokkenen behandeld. Bergingsbedrijf Rood heeft diverse voertuigen moeten af slepen.

Fotografie Wesley Boots