REGIO – De politie controleert bijna dagelijks op snelheid in het verkeer. Onderzoek heeft uitgewezen dat te hoge snelheid een van de hoofdoorzaken is van vaak ernstige aanrijdingen.Vooral de 50 km-wegen waar auto’s en fietsers de straat ‘delen’, blijken gevaarlijk. Dat is vaak binnen de bebouwde kom, waar dan ook bijna de helft van de ongevallen plaatsvindt.De politie controleert daarom op wegen die als verkeersgevaarlijk te boek staan.
OPMEER – Maandagochtend tussen 08.45 uur en 10.00 uur controlleerde de politie op de Pade op snelheid. Op deze 50-km weg reden acht automobilisten te hard. De hoogst gemeten snelheid was 74 km/uur.
Bij een snelheidscontrole op de Nieuweweg maandagochtend tussen 10.20 uur en 11.05 uur reden drie automobilisten te hard. De hoogst gemeten snelheid bedroeg hier 69 km/uur.