Inbrekers slaan toe in Hoorn

HOORN – Woensdagmiddag rond 13.50 uur is er ingebroken bij een woning aan de Radboudgracht in Hoorn. De daders zouden vier Marokkaanse jongens zijn. Zij zijn met gereedschap en koevoet gevlucht in de richting van de Spoorweg in Hoorn. De politie heeft de verdachten nog niet kunnen aanhouden.

HOORN – Dinsdagavond tussen 18.30 uur en 22.00 uur hebben inbrekers geprobeerd om een woning binnen te komen aan de Kievit in Hoorn. Aan de voorzijde hebben zij sloten opgeboord. Echter konden de inbrekers de woning niet binnen komen.

Getuigenoproep
Heeft u woensdagmiddag in de omgeving van de Radboudgracht iets verdachts gezien. Of dinsdagavond bij de woning aan de Kievit. Neem dan contact op met de politie via 0900 – 8844.