Vijf inbraken in personenauto’s

ENKHUIZEN – Vrijdagavond 14 februari is er ingebroken in een woning aan de Zwaluwweg in Enkhuizen. Uit de woning zijn diverse spullen gestolen. De inbraak werd zaterdagochtend 15 februari ontdekt door de bewoners. De politie is direct ter plaats gekomen en heeft uitgebreid onderzoek gedaan. Eventuele getuigen kunnen bellen via 0900-8844.

Vijf auto-inbraken
HOORN – Aan de Reiger in Hoorn bleek zaterdagochtend een personenauto open gebroken te zijn. Uit het voertuig zijn diverse spullen gestolen. De politie kwam ter plaatse voor onderzoek. Op de James Greevelaan in Blokker bleek ook een auto open te zijn gebroken. Ook hier is er apparatuur buitgemaakt. De politie heeft ook hier in een onderzoek ingesteld

In Hoogwoud en ook in Zwaag bleken nog eens drie personenauto’s te zijn opgebroken meldt de politie. Ook hier is de politie ter plaatse gekomen voor nader onderzoek. Mensen die iets verdachts gezien hebben deze nacht kunnen bellen met de politie via 0900-8844.