Groot aantal verkeersongelukken op de West-Friese wegen

HOOGKARSPEL – Politie, ambulancedienst en weginspecteurs moesten maandag 15 januari vele malen in actie komen in de regio. Ongelukken gebeurde in Hoogkarspel, Twisk, Avenhorn, Winkel, Andijk, Heerhugowaard en Schagen. Maandagochtend botste even voor 08.00 uur een drietal voertuigen op elkaar op de Drechterlandseweg (N302) in Hoogkarspel.

Ongevallen
Politie en ambulancedienst kwamen ter plaatse. De betrokkenen konden ter plekke behandeld worden. Het achterste voertuig raakte dusdanig beschadigd dat deze afgesleept moesten worden. Op de (A7) Avenhorn vond vrijwel tegelijkertijd een aanrijding plaats.

Vooral blikschade
Ook hier vooral blikschade en een forse file in de richting van Amsterdam. In Andijk op de Dijkweg viel wel een gewonde. Bij het ongeluk in Twisk op de Dorpsweg bleef het bij blikschade. Dit was ook het geval bij de aanrijdingen in Heerhugowaard, Schagen en Winkel. Diverse voertuigen moesten afgesleept worden. De politie heeft de aanrijdingen in onderzoek.