Automobilist (37) over de kop te water langs de Drechterlandseweg (N302) in Hoogkarspel: Weg uren afgesloten

HOOGKARSPEL – Bij een frontale aanrijding op de Drechterlandseweg (N302) is maandagochtend 7 augustus een 37-jarige automobilist uit Grootebroek gewond geraakt. Twee getuigen van het ongeval, Rik en Pé gingen direct te water en haalde de gewonde man uit het voertuig.

Tegenligger
De tegenligger, een 28-jarige man uit Bovenkarspel was rond 08.10 uur om onbekende reden op de verkeerde weghelft beland. De 37-jarige Grootebroeker belandde met zijn auto na de botsing op zijn kop in de naast de gelegen sloot nadat hij door de tegemoetkomende automobilist van de weg was gereden. Voor de hulpdiensten ter plaatse waren, hadden de twee getuigen de man al op het droge geholpen.

Weg uren afgesloten
De man is vervolgens met onbekend letsel naar het ziekenhuis in Hoorn overgebracht. De Verkeersongevallendienst van de politie heeft een nader onderzoek ingesteld naar de precieze toedracht. De (N302) tussen Zwaagdijk-Oost en de Sluisweg was dan ook uren afgesloten voor al het verkeer. Een blaastest wees uit dat er geen sprake was van alcoholgebruik.