VENHUIZEN – De jaarlijkse Kermis in Venhuizen barst weer los. Het feest begint op de vrijdagavond 10 Juni in de Roode Leeuw met Dj Pascal en in Cafe Om de Hoek met Dj Daniel Crespo!
Op zaterdag 11 Juni zet het feest zich vanaf 20.00 voort in de Feesttent aan de Westerbuurt met DJ Daniel Crespo,en in de Roode Leeuw aan het Westeinde met Dj Jeroen vanaf 21.00 uur in het voorcafe,en in de zaal dj Bart en Zanger Pascal Redeker vanaf 22.00 uur.
Zondag 12 Juni, Pinkster 1, opent de Feesttent om 16.00 en wordt de muziek ‘s avonds verzorgt door de topformatie AMSTEL LIVE BAND & DJ Niek Paniek. Verder zal in de Roode Leeuw de muziek verzorgt vanaf 14.00 uur door Dj Pascal, Dj Jeroen en de band Impact.
Maandag 13 Juni, Pinkster 2, de morgen begint bij de Feesttent en de Roode Leeuw met het eerste deuntje / ontbijt buffet vanaf 09.00, waarbij in de Roode Leeuw DJ Pascal en Faute Country Wilma de muziek verzorgen. In de feesttent zal de muziek verzorgt worden door ongeremd, Vezpa en dj Niek paniek en het feest gaat gewoon de hele dag door!
En van 14.00 uur tot 19.00 uur maandagmiddag is er natuurlijk de onsdeelborrel aan de Westerkweg in Venhuizen.
Verder wordt er ‘s avonds bij de Roode Leeuw vanaf 18.00 uur de muziek verzorgt door Dj Jeroen, Pascal Redeker en Strakoo.
Dinsdag 14 Juni, Pinkster 3, is natuurlijk de nationale feestdag van Venhuizen. Met vele activiteiten georganiseerd door de Harddraverijcommissie Venhuizen is het een feestdag voor Jong en Oud. Van ’s ochtends 9 uur tot ’s nachts na middernacht is het een groot familiefeest. Het begint allemaal met een optocht van de muziekvereniging Venhuizen. Daarna is er ringsteken en Schoonrijden. Voor de jeugd is van alles te beleven. s’Middags is er Rommelmarkt en Kortebaandraverij. De tent heeft een groot terras en de gehele dag muziek van DJ Daniel Crespo, Fragment Live, dj’s Remvrucht en Passiespoor.
Reacties zijn gesloten.