15 april 2009 - 15:33 door Wesley Boots
BOVENKARSPEL – Sinds dinsdagmiddag, wordt de 37-jarige Michel van Wanrooy uit Bovenkarspel vermist. Uit een SMS bericht van die dag om 16.45 uur blijkt dat hij op zoek is naar ‘rust’. Hij zat met zichzelf in de knoop en is vermoedelijk lopend vertrokken, de politie is sinds gistermiddag naar hem op zoek en heeft waterpartijen bij het Streekbos, het Nassaupark en de boorden van het IJsselmeer tussen Enkhuizen en Venhuizen afgezocht doch niets aangetroffen.
Michel (zie foto) voldoet aan het volgende signalement:
Blanke man, leeftijd 37 jaar, donker krullend haar, slank postuur, bruine ogen, lang en smal gezicht en een getinte huidskleur. Hij droeg een grijze spijkerbroek, een zwarte trui, een donkergrijze fleecejas van het merk Nomad, witte sportsokken en lage bruine schoenen.
Getuigenoproep:
Wanneer u inlichtingen kunt verstrekken over de verblijfplaats van Michel van Wanrooy wordt u verzocht telefonisch contact op te nemen met de politie in Stede Broec: 0900-8844.