Koe te water bij bedrijf aan de Koggeweg  ­  

Koe te water bij bedrijf aan de Koggeweg

VENHUIZEN – Woensdagavond rond 19.00 uur is een koe te water geraakt bij een bedrijf aan de Koggeweg in Venhuizen. Een automobilist die over deze weg reed zag de koe in het water en waarschuwde de eigenaar van het bedrijf, deze eigenaar alarmerende de boer waarvan de koe was.

De koe was al een heel stuk door de sloot gelopen maar hij kon er niet meer uitkomen. De boer kwam meteen ter plaatse en bekeek of hij hem er zelf uit kon halen of dat de brandweer gealarmeerd moest worden. Het lukte de boer zelf om de koe uit de sloot te halen, de brandweer is niet opgeroepen.

Foto’s : Wesley Boots

30 Jun 2010 om 20:15
No Comments
Stem of voeg toe aan:
  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Voeg toe aan je Facebook-profiel Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Plaats dit bericht op Twitter
Plaats als eerste je reactie!