14 augustus 2009 - 16:20 door Frank Koning

BOVENKARSPEL – Elk jaar is er op verschillende plaatsen in Nederland het evenement huttendorp, één week lang is dit het spektakel voor kinderen van 6 t/m 13 jaar. De week werd afgesloten met een enorm vuur onder toezicht van de brandweer en voor degenen die het te warm werd was er een koude douche.
Maandag begon de leuke week voor vele kinderen, alle kinderen werden op leeftijd in wijken verdeeld.
van maandag tot woensdag werd er hard gebouwd aan de hutten, Woensdag avond mocht het publiek komen kijken bij de hutten. Donderdag avond mochten de kinderen vanaf 10 jaar blijven slapen, veel chips, snoep en cola werden mee genomen door de kinderen om de nacht door te halen. Vrijdag ochtend de dag van ‘de grote brand’ alle hutten werden op een stapel gelegd dat ‘s middags om half 2 in de brand werd gestoken.
Het was een groot spektakel voor alle kinderen om het vuur te zien en ook de brandweer mannen van Stede-Broec waren erg interessant. De kinderen hebben een leuke week gehad met een mooie afsluiting.